duminică , 19 august 2018, 02:54 AM
Știri / Actualitate / IPSO Mogoșoaia angajează Consilier Comercial de Piese de Schimb și Service

IPSO Mogoșoaia angajează Consilier Comercial de Piese de Schimb și Service

[ot-gallery url=”http://www.adevaruldebuftea.ro/gallery/ipso-mogosoaia-angajeaza-consilier-comercial-de-piese-de-schimb-si-service/”]

Descriere Post
– Vinde piese de schimb şi service (contracte şi intervenţii) la sediul clientului în sectorul geografic alocat
– Preia comenzile de piese de schimb de la clienţi şi le transmite oferte
– Prospectează piaţa, identifică clienţi noi şi ii fidelizează pe cei vechi
– Negociază, încheie şi urmăreste derularea contractului de vânzare
– Participă la târgurile locale şi naţionale şi la prezentări ale serviciilor şi produselor comercializate
– Realizează diverse raportări

Cerinte
– Studii medii/ superioare în domeniul mecanic
– Experienţă de minim 2 ani în vânzarea de piese de schimb sau alte produse cu caracter tehnic
– Cunoştinţe soft identificare piese de schimb
– Cunoştinţe PC – nivel mediu
– Limba engleză obligatoriu – nivel mediu
– Permis de conducere –categoria B

Oferta (bonusuri, beneficii)
– Job stabil
– Cadru de lucru dinamic si profesionist
– Posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile din domeniu

Mai multe informații găsiți pe pagina oficială IPSO (clic aici).

Sursa – www.ipso.ro

Vezi și

DSC_1903C

RAJA S.A. oprește apa asociaților de propietari ce nu şi-au achitat restanţele.

Măsura cea mai eficientă pentru recuperarea debitelor de la abonaţii rău-platnici este debranşarea de la …

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *